Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Stefanowo – oferty sprzedaży i najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Magazyn ogrodzony

Sochaczewska,Błonie(Stefanowo + 25 km)

40 000 zł2 655 m² 15,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Magazyn do wynajęcia Błonie, 2 655 m Do wynajęcia kompleks magazynowy o łącznej powierzchni 2 655 m , zlokalizowany w Błoniu, w dogodnej odległości od głównych tras.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz(Stefanowo + 23 km)

15 000 000 zł4 929 m² 3 043,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 224 m²

Na sprzedaż rozbudowany obiekt o charakterze przemysłowo-magazynowym z częścią biurową, usytuowany na działce o powierzchni 8 224 m . Łączna powierzchnia zabudowy wynosi około 4.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Warszawa

Wawer,Warszawa(Stefanowo + 23 km)

57 930 €7 642 m² 7,58 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni magazynowo - biurowej o łącznym metrażu 7 642 m2. Specyfikacja techniczna: wjazd, brama/portiernia, ogrodzenie. Plac manewrowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Grójec

Grójec(Stefanowo + 21 km)

2 337 000 zł787,60 m² 2 967,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 450 m²

Nowa niższa cena! Do sprzedania stacja paliw wraz infrastrukturą towarzyszącą położona przy krajowej trasie komunikacyjnej E77 (trasa Warszawa- kraków). W skład przedmiotowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Bydgoszcz

Bydgoszcz Wschód,Bydgoszcz(Stefanowo + 23 km)

12 720 zł636 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę zlokalizowaną w przemysłowej części miasta - idealną dla działalności produkcyjnej lub magazynowej. Powierzchnia hali wynosi 494 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz(Stefanowo + 23 km)

9 000 000 zł1 060 m² 8 490,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 684 m²

Oferta inwestycyjna - nieruchomość Z potencjałem rozbudo wy. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna obejmująca budynek trzykondygnacyjny wraz z przestronną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż wolnostąjacy Grodzisk Mazowiecki

Bairda,Grodzisk Mazowiecki(Stefanowo + 19 km)

85 000 zł18 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Garaż murowany na sprzedaż - 18 m | prąd | spokojna lokalizacja Na sprzedaż garaż wolnostojący wykonany w technologii murowanej o powierzchni 18 m . Garaż wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Konary

Konary(Stefanowo + 25 km)

490 000 zł750 m² 653,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Przedmiotem oferty jest wyjątkowa nieruchomość - fabryka, dawny młyn parowy zlokalizowana w miejscowości Konary, w gminie Miejska Górka. Obiekt został wybudowany w 1921 roku, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Błonie

Osiek,Błonie(Stefanowo + 25 km)

52 500 €15 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Nowoczesny park logistyczny zlokalizowany przy trasie Warszawa - Poznań. Magazyny wysokiego składowania wyposażone w doki i najnowsze rozwiązania techniczne. Magazyny są ogrzewane, możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Stefanowo

Stefanowo,mazowieckie

35 000 zł1 615 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 615 m²

Wynajmę Magazyn Idealny dla firm transportowych i nie tylko. W sprawie pytań, zapraszam do kontaktu! Ochrona będzie uzgodniona na spotkaniu. Opłata za ochronę ze strony najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Stefanowo

Stefanowo,mazowieckie

14 900 zł510 m² 29,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na wynajem nowy obiekt magazynowo -biurowy w Stefanowie k/piaseczna, bez prowizji od najemcy. Położony na ogrodzonej działce o pow. 1400 m2. Łączna powierzchnia obiektu - 510 m 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki(Stefanowo + 19 km)

22 500 €5 000 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesny kompleks magazynowo-biurowy zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim posiada bezpośredni dostęp do drogi.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij